Україна, Закарпатська обл. Ужгородський район с. Есень, вул. Петефі, 92.

Проекти
Створюючи дерев'яний будинок, котедж, шале або дачу зі зрубу, ми будуємо для Вас не просто приміщення, а затишне і комфортабельне, екологічно чисте, добротне житло.

Проект дерев'яного будинку зі зрубу.

Прийнявши рішення про будівництво будинку кожна людина прагне знайти такий проект, який би найбільш відповідав її смакам і забезпечував їй та родині необхідний рівень комфорту.

На цій сторінці ми пропонуємо до Вашої уваги типові проекти дерев`яних будинків, розроблені нашими фахівцями. Надаючи Вам вибір, звертаємо увагу на те, що при замовленні, ми можемо внести зміни в типовий проект будинку зі зрубу. Якщо ж Ви хочете мати оригінальний і єдиний в архітектурному виконанні дерев'яний будинок зі зрубу, то ми з огляду на всі побажання, розробимо індивідуально для Вас новий авторський проект.

Приступаючи до розробки нового проекту, спочатку створюємо ескіз будинку. На наступному етапі складається план житла, в якому для досягнення максимального комфорту і функціональності враховується не тільки кількість кімнат, але також і їх розташування. Адже від правильного розташування кімнат залежить безліч інших речей, в тому числі циркуляція повітря і обігрів приміщення. Після промальовування креслення плану проводиться комп'ютерна візуалізація проекту, що дозволить Вам побачити cвой будинок до його створення. І не треба бояться експериментувати. Маючи великий практичний досвід в будівництві дерев'яних будинків, використовуючи метод "дикий канадський зруб", наші фахівці можуть реалізувати для Вас найскладніші дизайнерські рішення, поєднуючи при цьому самі різні стилі і напрямки.


Оберіть свій проект або ми розробимо для Вас новий!

Дерев'яні будинки до 100кв.м.
Дерев'яні будинки до 100кв.м.
Дерев'яні будинки до 200кв.м.
Дерев'яні будинки до 200кв.м.
Дерев'яні будинки від 200кв.м.
Дерев'яні будинки від 200кв.м.
Лазні, сауни
Лазні, сауни
Бази відпочинку
Бази відпочинку
Ресторани
Ресторани
Церкви
Церкви