Дерев'яний будинок від ТМ "Канадські зруби" - якість за оптимальною ціною.

"Канадські зруби"

    Приватне підприємство "Канадські зруби" було засноване в 2008 році. Спеціалізація - будівництво дерев'яних рубаних будинків, котеджів, шале, дач, бань. Назва вказує на застосовуваний на підприємстві метод будівництва - "канадський зруб". Удосконалюючи і розвиваючи даний метод, поєднуючи традиційні способи рубки з сучасними технологіями обробки деревини ми прагнемо створити для Вас добротне і якісне житло. Наші бригади складаються з жителів Закарпаття, де споконвіку, з покоління в покоління удосконалювалося і розвивалося столярне ремесло, унікальні вироби якого - дерев'яні церкви Закарпаття, створені без єдиного цвяха, в специфічних архітектурних стилях Карпат: "бойківському", "Лемківська" і "гуцульському "існують досі.

Смерековий ліс

    Для будівництва дерев'яних будинків ми використовуємо тільки якісну деревину ялини (смереки) з екологічно чистих високогірних районів Карпат, особисто вибрану нашими фахівцями та яка відповідає всім європейським стандартам. І хоча існує думка, що ця порода деревини поступається по міцності і зносостійкості іншим породам дерев (сосна, модрина), наші предки будували будинки саме з смереки. Деякі з цих дерев'яних будинків збереглися і до наших днів, маючи вік понад 100 років. Володіючи міцністю, низькою звуко-і теплопровідністю деревина смереки, її колір, текстура і своєрідний аромат роблять її незамінним матеріалом для будівництва екологічно чистого і теплого житла.

Монтаж дерев'яного будинку

    Всі роботи по споруді рубаних будинків виконуються вручну. Це забезпечує високу точність підгонки колод і інших елементів конструкції. Таким чином ми досягаємо не тільки якості будівлі, а й її міцності, а відповідно і її довговічності. Інженери нашого підприємства підберуть для Вас готовий або ж розроблять новий оригінальний авторський проект, що відповідає Вашим бажанням. І в самі найкоротші терміни побудують ексклюзивний, затишний, екологічно чистий, надійний будинок або будь-яку іншу зрубану з колод будову (ресторан, готель, дачу, лазню або садову альтанку). Також при проектуванні проводиться розрахунок фундаменту з урахуванням індивідуальних особливостей будови.

Будинок із зрубу

    Для своїх клієнтів, за окремою домовленістю, ми здійснюємо будівництво житла "під ключ", надаючи при цьому ряд додаткових послуг: заливка фундаменту, покрівельні, сантехнічні, електромонтажні роботи, монтаж систем опалення, сонячних батарей і колекторів. По завершенні будівництва ми допоможемо оформити дизайн приміщення, і забезпечимо інформаційну підтримку замовника в процесі його експлуатації.


Google+

Новини сайту

  Реалізовано проект Свято-Троїцької церкви в с.Поселянівка, Кіровоградської області.
проект церкви

Контакти

Україна,
Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Есень,
вул. Петефі,  92.
тел. (0312) 71-66-71
м.т.+38(097)6477257
       +38(050)5582491