Проект дерев’яного будинку із зрубу .

    Принявши рішення про будівництво будинку, кожна людина намагається знайти такий проект, який би найбільше відповідав його смаку та забезпечив його сімї необхідний рівень комфорту.

    На цій сторінці ми рекомендуємо Вам типові проекти дерев’яних будинків, розроблені нашими фахівцями. Надаючи Вам вибір, звертаємо Вашу увагу на те, що при замовленні, ми можемо внести зміни в типовий проект будинку із зрубу. Але якщо Ви хочете мати оригінальний и єдиний в архітектурному виконанні дерев’яний будинок, то ми з урахунком всіх побажань, виготовимо індивідуально для Вас новий авторський проект.

Проект дерев’яного будинку

    Починаючи розробку нового проекту, першопочатково створюється ескіз будинку. На наступному етапі складається план житла, в якому для досягнення максимального комфорту і функціональності враховується не тільки кількість кімнат, а також їх розміщення. Адже від правильного розташування кімнат залежить безліч інших речей, в тому числі циркуляція повітря і обігрів приміщення. Після креслення плану проводиться комп'ютерна візуалізація проекту, що дозволить Вам побачити свій будинок до його створення.
    І не треба боятися експериментувати. Маючи великий практичний досвід в будівництві дерев’яних будинків, використовуючи метод "дикий канадський зруб", наші фахівці можуть реалізувати для Вас самі складні дизайнерські рішення, поєднуючи при цьому різні стилі та напрямки.


Дерев'яні будинки, котеджіДерев'яні будинки, котеджі
Проекти баньБані, сауни
Проекти ресторанівРесторани
Проект церквиЦерква
Бази відпочинку і готеліПроекти баз відпочинку та готелів

Новини сайту

  Реалізовано проект Свято-Троїцької церкви в с.Поселянівка, Кіровоградської області.
проект церкви

Контакти

Україна,
Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Есень,
вул. Петефі,  92.
тел. (0312) 71-66-71
м.т.+38(097)6477257
       +38(050)5582491